„În numele Ungariei, mulțumesc României”. Zice Viktor Orbán
ActualitateAdministrație by Cosmina Fernoaga - mai 08, 2019 0 282
Nici un comentariu
Scrie un comentariu
Articole similare
-
Condamnat definitiv la detenție azi după ce a ignorat ordinul de protecție și s-a întors acasă de patru ori în aceeași zi să-și bată mama
iun. 11, 2026 0
-
Fostul director al Muzeului Național de Artă, clujeanul Călin Stegerean, câștigă procesul cu Ministerul Culturii după ce a fost evaluat sub pragul minim / Instanța desființează definitiv evaluarea, dispune reluarea / Decizia, atacabilă cu recurs
iun. 11, 2026 0
