Închide

Judecători și procurori noi la instanțele din Cluj, decretul a fost semnat de președintele Klaus Iohannis ieri.

Actualitate by Actual de Cluj - mai 17, 2023 0 792

Mai mulți judecători noi și procurori la instanțele din Cluj, decretul a fost semnat de președintele Klaus Iohannis ieri.
Președintele României, Klaus Iohannis, a semnat ieri 16 mai decretele de numire în funcție a judecătorilor și a procurorilor stagiari care au promovat examenul de capacitate desfășurat în perioada noiembrie 2022 – aprilie 2023.

Între aceștia, trei judecători la Judecătoria Cluj-Napoca, două judecătoare la Judecătoria Gherla, trei la Judecătoria Dej, un procuror la Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca, unul la Huedin și un altul la Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda.

Lista completă:

Numire în funcția de judecător:
Fechete Mădălina-Gabriela, Judecătoria Sectorului 4 București
Miclea Carmen-Ana-Maria, Judecătoria Sectorului 2 București
Croitoru Violeta, Judecătoria Iași
Varna Daliana-Adriana, Judecătoria Satu Mare
Marian Adi-Răzvan, Judecătoria Craiova
Cozma Maria-Cristina, Judecătoria Cluj-Napoca
Birtoc Cristina-Florența, Judecătoria Cluj-Napoca
Dițoiu Ion, Judecătoria Târgu Jiu
Sorohan Ștefana-Iuliana, Judecătoria Sectorului 3 București
Iacob Niculina-Natalia, Judecătoria Craiova
Bănică Andrei, Judecătoria Sectorului 3 București
Minghel Andrei, Judecătoria Răducăneni
Dinculescu Flavius-Ștefan, Judecătoria Craiova
Adochiței Alexandra-Iuliana, Judecătoria Sectorului 3 București
Enache Evelin-Elena, Judecătoria Târgu Jiu
Sima Marius-Georgel, Judecătoria Sectorului 3 București
Ciontea Elena-Alexandra, Judecătoria Sibiu
Goh Anjie-Diana, Judecătoria Sectorului 3 București
Băluț Irina, Judecătoria Iași
Bodea Iulia-Ioana, Judecătoria Sectorului 3 București
Pelehra George, Judecătoria Sectorului 3 București
Brebu-Iordan Elena, Judecătoria Sectorului 3 București
Oprescu Remus-Valerian, Judecătoria Brezoi
Paraschiv Cristiana, Judecătoria Sectorului 6 București
Bratu Șerban-Mihai, Judecătoria Sectorului 6 București
Petrescu Dragoș-Nicușor, Judecătoria Sectorului 6 București
Andreica Teodora-Andreea, Judecătoria Sectorului 1 București
Ioniță Alina-Alexandra, Judecătoria Sectorului 1 București
Diblaru Adrian-Flavius Judecătoria Timișoara
Țiț-Ghinea Maria, Judecătoria Iași
Gordei Ștefania, Judecătoria Iași
Cîlniceanu Daiana-Viviana, Judecătoria Târgu Jiu
Radu Aurelia-Raluca, Judecătoria Sectorului 2 București
Birgean Sena, Judecătoria Timișoara
Șandor Sebastian-Dan, Judecătoria Baia Mare
Dumitrache Sergiu, Judecătoria Sectorului 2 București
Nicolae Andreea-Mădălina, Judecătoria Sibiu
Buligai-Vrânceanu Alexandru, Judecătoria Sectorului 5 București
Olteanu Constantin-Costin, Judecătoria Buzău
Zorlescu Livia-Andreea, Judecătoria Sectorului 1 București
Năstase Cristian-Mihai, Judecătoria Sectorului 1 București
Mîrșolea Marilena-Claudia, Judecătoria Timișoara
Stanciuc Daniela, Judecătoria Iași
Onesim Corina-Raluca, Judecătoria Galați
Nițu Andreea-Veronica, Judecătoria Sectorului 1 București
Sima Sever-Ioan, Judecătoria Ploiești
Popescu Mihaela-Elena, Judecătoria Timișoara
Jipescu Maria-Cristina, Judecătoria Craiova
Împușcatu Alexandra, Judecătoria Sectorului 1 București
Gal Cezar-Dacian, Judecătoria Salonta
Morariu Raul-Emanuel, Judecătoria Lugoj
Hariga Ioan-Cristian, Judecătoria Sectorului 1 București
Dumitraș Corina-Lavinia, Judecătoria Sectorului 1 București
Filip Elena, Judecătoria Sibiu
Munteanu Marius-Mădălin, Judecătoria Brașov
Cazan Gelu-Gabriel, Judecătoria Sectorului 1 București
Arșeanu Adrian-Tudor, Judecătoria Cluj-Napoca
Dubou-Wagner Bianca-Daniela, Judecătoria Gherla
Alexandra Crișan, Judecătoria Sectorului 1 București
Miclea-Chirilă Alexandra-Cristina, Judecătoria Gherla
Stănescu Raluca-Elena, Judecătoria Ploiești
Nistor Alina-Ana-Maria, Judecătoria Sectorului 1 București
Ciorea Paula, Judecătoria Dej
Deac Andrei, Judecătoria Sibiu
Ghiță Raluca-Alexandra, Judecătoria Ploiești
Cătănoiu Andreea, Judecătoria Ploiești
Sălăgean Denisa-Cristina, Judecătoria Târgu Mureș
Olariu Alexandra-Ana, Judecătoria Arad
Olăeriu Cristina-Alexandra, Judecătoria Timișoara
Berbeniță-Boca Maria-Bianca, Judecătoria Deva
Arsene Dorina-Cătălina, Judecătoria Pitești
Gheorghe Roxana-Marilena, Judecătoria Pitești
Asimionesei Elena-Ilincuța, Judecătoria Iași
Popovici Monica, Judecătoria Ploiești
Neagu Elena-Gabriela, Judecătoria Ploiești
Plăcintă Elisa-Cristiana, Judecătoria Iași
Olteanu Roberta-Gabriela, Judecătoria Timișoara
Prună Bianca-Daniela, Judecătoria Ploiești
Sîntimbrean Roxana, Judecătoria Brașov
Ieran Carla Antonia Ramona, Judecătoria Arad
Aiordăchioaei Maria, Judecătoria Iași
Oprea Rareș-Mihail, Judecătoria Ploiești
Apetroaei Andreea-Mădălina, Judecătoria Ploiești
Bârsan Andreea-Ramona, Judecătoria Brașov
Mihuț Oana-Alina, Judecătoria Ploiești
Obrocea Dumitru-Tiberiu, Judecătoria Râmnicu Vâlcea
Toma Laura, Judecătoria Giurgiu
Ilie Ina-Cristina, Judecătoria Giurgiu
Păun Ana-Cristina, Judecătoria Sibiu
Sfîriac Teodor-Alin, Judecătoria Târgu Mureș
Tămaș Marina, Judecătoria Dej
Botezatu-Zlatan Andrei, Judecătoria Timișoara
Nistoroiu Anca-Mihaela, Judecătoria Brașov
Suciu Ștefania-Simina, Judecătoria Baia Mare
Ciolpan Camelia Marina, Judecătoria Baia Mare
Florian Darius, Judecătoria Zalău
Luca Ioana-Maria, Judecătoria Sibiu
Costea Ramona, Judecătoria Târgu Mureș
Bândilă Răzvan-Ștefan, Judecătoria Brașov
Ispas-Vlădoiu Alina-Mihaela, Judecătoria Orșova
Coliban Teodora-Naomi, Judecătoria Brașov
Matache Alexandru-Florin, Judecătoria Alba Iulia
Crăciun Ioana-Alexandra, Judecătoria Sibiu
Stănciugelu Tudor-Alexandru, Judecătoria Videle
Groza Teodora-Eliza, Judecătoria Timișoara
Mircea-Gherasim Monalisa, Judecătoria Suceava
Senciuc Andreea, Judecătoria Toplița
Șonc Anda-Elena, Judecătoria Timișoara
Bîrlează Costin-Adrian, Judecătoria Sibiu
Sîrbu Alexandra-Elena, Judecătoria Brașov
Jercan Florin-Cristinel, Judecătoria Brăila
Nester Andrei-Alexandru, Judecătoria Urziceni
Balaur Silvia, Judecătoria Brașov
Morariu Bogdan, Judecătoria Giurgiu
Gheorghe Elena-Cerasela, Judecătoria Constanța
Barbu Elena-Roxana, Judecătoria Pitești
Pătrulescu Titus-Cornelius, Judecătoria Târgu Jiu
Buică Iuliana-Alexandra, Judecătoria Videle
Sîrbu Eliza-Maria, Judecătoria Slobozia
Albu Minodora, Judecătoria Urziceni
Irina Bianca-Georgiana, Judecătoria Pitești
Ișfan Adelina-Elena, Judecătoria Râmnicu Vâlcea
Ivan Bianca-Lucreția, Judecătoria Giurgiu
Epure Diana-Cristina, Judecătoria Alba Iulia
Istrate Diana-Cezara, Judecătoria Constanța
Aprodu Alexandru-Eduard, Judecătoria Giurgiu
Sideraș Mădălina-Raluca, Judecătoria Alba Iulia
Mircioiu Diana-Elena, Judecătoria Brașov
Roga Andra-Diana, Judecătoria Târgu Mureș
Stoian Adriana, Judecătoria Constanța
Asoltanei Karla-Diana, Judecătoria Brașov
Ion Georgiana-Simina, Judecătoria Pitești
Beke Alexandra-Gabriela, Judecătoria Baia Mare
Pintiliescu Amalia-Georgiana, Judecătoria Botoșani
Asoltanei Ionuț-Alexandru, Judecătoria Brașov
Florian Cristina, Judecătoria Buzău
Suciu Violeta, Judecătoria Alba Iulia
Pocneț Diana, Judecătoria Iași
Marin Katia-Mirela, Judecătoria Sectorului 1 București, la data de 1 iunie 2023
Păduraru Diana, Judecătoria Iași, la data de 1 iunie 2023
Amurăriței Aura-Florina, Judecătoria Iași, la data de 1 iunie 2023

Numire în funcția de procuror:
Savu Sidonia-Ștefania, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
Călin Paula-Ionela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Toabeși Sebastian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
Pelican George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
Stoia Andreea-Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Ganea Radu-Stelian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Dobre Bogdan-Nicușor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Bacinschi Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Postelnicu Ionuț-Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Gîțan Dan-Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Ciulpan Cristina-Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Juravlea Petru-Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
Tiugan Horia-Șerban, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Ochea Alin-Nicușor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Iștovan Anda-Izabela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
Matei Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Fița Roxana-Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Halută Andrei-Georgian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Bucur Corina-Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Copil Remus-Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
Cepoi Alexandru-Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
Ionescu Oana-Mădălina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Totolici-Deju Ioana-Elvira, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Husti Georgian-Marcel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
Drăghilă Alexandra-Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Roncea Ecaterina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Sporea Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Chiriac Alexandru-Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Berche George-Lucian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
Gagu Alexandra-Luiza, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Mitran Andrei-Gabriel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
Dumitrescu Andrei-Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
Banu Andreea-Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
Vișan Andreea-Monica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Antohi Marinela-Adina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Popa Ion-Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
Nițu Andra-Atena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
Conea Andrei-Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
Agisuna Hacan-Emrah, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
Zlate Andreea-Corina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
Frătică Luminița-Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
Voicu Otilia-Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
Cubleșan Răzvan-Ovidiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
Vulpe Bianca-Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
Ghițuică Constantin-Lucian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
Grămadă Gabriela-Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sfântu Gheorghe
Părău Alin-Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
Stoian Marian-Victor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Strehaia
Brînzas Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
Lupaș Ovidiu-Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
Călina Laurențiu-Iliuță, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
Platon Mihai-Felix, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
Moise Bogdan-Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Întorsura Buzăului
Hîndorean Sabina-Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
Apostol Lavinia-Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Ciornei George-Victor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
Balint Vlad-Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Huedin
Dascălu Anda, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
Sandor Dyana-Sorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Colbu Ionuț-Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Bilboreanu-Asoltanei Ionela-Ancuța, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
Ciorogariu Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Ciocoiu Nadia-Adina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara, la data de 1 iunie 2023
Culică Iuliana-Gina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Ilieși Laura-Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
Vlangăr Ștefan-Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
Costaiche Ramona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Jiu
Ciolompea Claudia-Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu

Nici un comentariu

Scrie un comentariu