Șantierele care au spart Clujul mai mută o stație de trolee
Administrație by Actual de Cluj - aug. 04, 2015 0 472
Șantierele care au spart Clujul mai mută o stație de transport în comun, de data aceasta pentru troleibuze.
Compania de Transport Public din Cluj a anunțat azi că din cauza lucrărilor la trama stradală de lângă linia de tramvai de pe strada Primăverii din Mănăștur stația de troleibuz Ion Meșter, pentru liniile 1, 6, 7 și 25 se mută înaintea intersecției cu strada Grigore Alexandrescu, în dreptul peronului de tramvai.
Nici un comentariu
Scrie un comentariu
Articole similare
-
EXCLUSIV Vicențiu Știr, fost secretar de stat în două ministere, condamnat pentru evaziune fiscală comisă în timpul mandatului / Care era schema infracțională
iun. 27, 2026 0
-
Țeparul cu chirii din Cluj-Napoca a reluat afacerile. Patru noi victime și un nou dosar penal / Cristian Sorin Lung, din nou în fața judecătorilor
iun. 27, 2026 0
