Clujeanul cercetat într-un dosar penal pentru viol și ultraj contra bunelor moravuri, prins ieri, a fost arestat preventiv
Actualitate by Actual de Cluj - iul. 09, 2021 1 264
Clujeanul cercetat într-un dosar penal pentru viol și ultraj contra bunelor moravuri, prins ieri, a fost arestat preventiv azi.
Decizia a luat-o instanța Judecătoriei Cluj-Napoca, unde bărbatul, în vârstă de 46 de ani, a fost prezentat azi de către anchetatori. ”Bărbatul în vârstă de 46 de ani, cercetat pentru săvârșirea infracțiunilor de viol și ultraj contra bunelor moravuri, a fost prezentat magistraților din cadrul Judecătoriei Cluj-Napoca, față de acesta fiind dispusă măsura arestului preventiv pentru o perioadă de 30 de zile”, a arătat Inspectoratul Județean de Poliție Cluj.
Citește și:
Un comentariu
Scrie un comentariu
Articole similare
-
„U” Cluj poate da lovitura în mercato. Lukic, gol la Campionatul Mondial!
iun. 13, 2026 0
-
Lukic, poveste de film!
iun. 13, 2026 0

oare e florin b xxx party?