FOTO Cantonament în lux. Universitatea Cluj se cazează într-un „OZN” pe malul mării. Programul „studenților”
Sport by Actual de Cluj - ian. 02, 2025 0 868
Universitatea Cluj se reunește, iar în 3 ianuarie va pleca în Turcia, în Belek, pentru un stagiu centralizat de pregătire de zece zile.
Liderul campionatului se va caza într-un hotel de cinci stele, pe malul mării mediterane, unde prețul unei camere duble pentru o singură noapte pornește de la 400 de euro.
Stabilimentul se numește Sueno Deluxe și dispune de cele mai bune facilități.
Complexul va fi casa „studenţilor” în cele 10 zile de cantonament.
- 8 ianuarie 2025: FC Universitatea Cluj – Gangwon FC (locul 2 în campionatul Coreei de Sud)
- 11 ianuarie 2025: FC Universitatea Cluj – MTK Budapesta (locul 5 în prima ligă din Ungaria)
- 12 ianuarie 2025: FC Universitatea Cluj – FC Zurich (locul 5 în prima ligă din Elveţia)
În prima etapă din 2025, ”U” primeşte vizita celor de la Gloria Buzău. Partida se va disputa în perioada 17-20 ianuarie, pe Cluj Arena.
FOTO / booking.com
Nici un comentariu
Scrie un comentariu
Articole similare
-
Susținătorii partidului Tisza lansează o asociație în Transilvania. Inițiativa vizează transparența fondurilor pentru comunitatea maghiară
apr. 20, 2026 0
-
Cluj-Napoca introduce reguli stricte pentru trotinetele electrice de închiriat: limitări de viteză și oprire automată în anumite zone
apr. 20, 2026 0




