Trei pacienți care au fost internați la Institutul Regional de Gastroenterologie au fost depistați cu infecție cu coronavirus, plus o asistentă – iar întregul personal … Continuă lectura 3 pacienți și o asistentă de la Institutul Regional de Gastroenterologie, depistați cu coronavirus, unul a decedat
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba